Misja sklepu PokochajSwojKregoslup.pl

Cześć! Nazywam się Łukasz Luzar i jestem właścicielem sklepu. Cieszę się, że jesteś tutaj :).

Naszą misją jest pomóc Tobie w walce z bólem kręgosłupa i wygodnej pracy przed komputerem poprzez dostarczenie najlepszego sprzętu i wiedzy z tego zakresu.

Specjalizujemy się w fotelach i krzesłach biurowych ergonomicznych z certyfikatem medycznym oraz biurkach z elektrycznie regulowaną wysokością do pracy na stojąco i siedząco. 

Sklep jest oparty na wartościach chrześcijańskich, dlatego wierzymy że uczciwość, rzetelność, życzliwość i wkładanie naszego serca w pomaganiu Tobie buduje również Królestwo Boże już tutaj na ziemi!

Jak realizujemy naszą misję dla Ciebie?

  • Produkty które oferujemy są starannie dobrane pod względem: wysokiej jakości wykonania oraz skuteczności w usuwaniu, zapobieganiu i łagodzeniu bólów kręgosłupa.
  • Bezpłatne bonusy do każdego zakupu w postaci ebooków oraz  instrukcji wideo np. jak ustawić zakupiony fotel ergonomiczny.
  • Praktyczne poradniki i szczegółowe opisy produktów (które znajdziesz na naszej stronie).
  • Indywidualna obsługa klienta. Pomagamy Tobie w wyborze najlepszego fotele ergonomicznego i biurka pod Twój wzrost oraz preferencje.
  • Bezpłatna dostawa kurierem!
  • Pomoc nie tylko podczas zakupów, ale również w trakcie gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym, chętnie dzielimy się wiedzą z ergonomii
  • Wierzymy że dobro wraca, dlatego 10 % z zysku przeznaczamy na  szlachetne cele pomagające najbardziej potrzebującym

Dlaczego powstał sklep PokochajSwojKregoslup.pl?

Kiedy zastanawiałem się co dalej chce robić w życiu i komu mogę pomóc, mój przyjaciel zainspirował mnie od założenia sklepu internetowego zajmującego tematyką walki z bólami kręgosłupa i zdrowej pracy. Kilka dni po naszej rozmowie sam doświadczyłem w tym czasie bardzo silnych bólów w odcinku lędźwiowym. Po tym jak robiłem “karuzele” moim synkom Jasiowi 6 lat i Stasiowi 4 lata jednocześnie poczułem silny ból pleców. Odebrałem to jako potwierdzenie od Boga, że mam się zająć tą tematyką:).

Przez miesiąc bardzo trudno wykonywało mi się każdą czynność, ból w odcinku lędźwiowym towarzyszył mi cały czas. Po wizycie u fizjoterapeuty okazało się, że ból nie był spowodowany tylko jednorazowym przeciążeniem, ale poprzez siedzący tryb pracy przed komputerem, częstych podróży samochodem, dużego poziom stresu, braku odpowiednich ćwiczeń i siedzenie na byle czym i byle jak, wieloletnie powtarzane złe schematy przyczyniły się do mojego stanu zdrowia.

Zbierając wiedzę o ergonomii w pracy przed komputerem konsultując się z fizjoterapeutami w pierwszej kolejności wykorzystywałem to testując na sobie i sprawdzając co działa, a co nie. Dlatego w PokochajSwojKregoslup.pl dostajesz sprawdzone rozwiązania, wyselekcjonowane krzesła i biurka, które realnie mogą zmienić nie tylko Twoją pracę w w wygodną oraz bez bólu kręgosłupa, ale również Twoje życie

Wiem ze ból nie kończy się po zamknięciu laptopa i wyjściu z pracy, tylko oddziałuje na każdy obszar naszego życia. Jeśli nie doświadczasz jeszcze żadnych konsekwencji pracy siedzącej to warto zainwestować trochę czasu w wiedzę i ergonomiczny sprzęt, który może uchronić Cię od kosztownych oraz bolesnych konsekwencji utraty zdrowia.

Zapraszam Cię w podróż do życia bez bólu i wygodnej efektywnej pracy, którą będziesz mógł wykonywać z satysfakcją przez wiele lat!

Dane firmy

Siewcy Dobra Sp. z o.o.

Kraków 30-695, ul. Schweitzera 21/20.

NIP: 6793184221 Regon: 383268639 KRS:0000784873

Nest Bank nr rachunku: 29 1870 1045 2083 1055 7053 0001

Bonusy do zamówienia

Ebook + instrukcje video

Bezpłatna dostawa

Kurierem na terenie całej Polski

100% Bezpieczne płatności

Przelewy / Blik / Karty płatnicze