Koszyk
jakie biurko do pracy na stojąco

Jakie biurko do pracy na stojąco regulowane elektrycznie wybrać? 4 Wskazówki.

Masz już dość pracy siedzącej, przy niewygodnym biurku i chciałbyś zakupić biurko do pracy na stojąco, które będzie dla Ciebie odpowiednie, ale nie wiesz, jakie wybrać? A może prowadzisz własną firmę i ciężko dopasować Ci wyposażenie biura do wszystkich swoich pracowników?

Długie siedzenie w jednej, niewygodnej pozycji, zwłaszcza przy źle dopasowanym biurku, może powodować bóle kręgosłupa, karku, szyi i różnego rodzaju schorzenia oraz obniżać naszą koncentrację i efektywność. Nawet jeśli dotychczas nie odczuwasz żadnych dolegliwości związanych z długim siedzeniem, ale obawiasz się ich w przyszłości i chciałbyś ich uniknąć – to świetnie trafiłeś. Poniżej mam dla Ciebie kilka świetnych rozwiązań.

Korzyści z biurka regulowanego elektrycznie do pracy na stojąco

Najpierw chciałbym Ci przedstawić korzyści z pracy przy biurku regulowanym elektrycznie. Przede wszystkim korzystając z naszych biurek do pracy na stojąco i siedząco możesz:

  • zmniejszyć ból pleców i szyi, odciążając odcinek lędźwiowy kręgosłupa
  • obniżyć ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych, aż o 32%, pracując na stojąco, według badań przeprowadzonych przez naukowców z University College of London
  • redukujesz stres i poprawiasz samopoczucie. 
  • zwiększasz koncentrację i kreatywność, dzięki czemu Twoje wyniki w pracy będą lepsze,
  • stojąc, spalasz więcej kalorii, co przekłada się na poprawę Twojej kondycji zdrowotnej,

 Nasze biurka elektryczne do pracy na stojąco, dzięki specjalnym regulacjom są uniwersalne, co z łatwością pozwoli na korzystanie z nich większej ilość osób w biurze, a także świetnie nadadzą się do pracy w home office oraz do nauki dla dzieci i młodzieży. 

Stelaże biurek są regulowane, dzięki temu możesz zwiększać bądź zmieszać w przyszłości rozmiar blatu w zależności od potrzeb bez kupowanie znów kolejnego biurka, oszczędzając pieniądze.

Jakie biurko, do pracy na stojąco? – Kryteria wyboru

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając odpowiednie biurko do pracy na stojąco i siedząco?  Zobacz 4 wskazówki:

  1. Przede wszystkim ważne jest, aby było ono dopasowane do wzrostu użytkownika, także ważne żeby zwrócić jaki zakres regulacji ma dane biurko. Równie ważnym aspektem jest stabilność biurka dlatego warto sprawdzić z ilu segmentów jest zbudowany stelaż i jak wyglądają stopy oraz jakie jest maksymalne obciążenie.
  1. Istotne przy wyborze są też szybkość zmiany regulacji, a także to czy dane biurko regulowane elektrycznie posiada pamięć podręczną ustawień konkretnego użytkownika, co skróci czas jego ustawiania i poprawi ergonomię pracy. 
  1. Jeśli kupujesz biurko do domu, warto zadbać o to, aby posiadało zabezpieczenie przed dziećmi, by nie stała im się krzywda. I tu z pomocą przychodzi zamontowany w biurku system antykolizyjny, który zatrzymuje się, przy napotkaniu na przeszkodzę, czy blokada rodzicielska, dzięki której małe dziecko nie będzie mogło zmienić ustawień samodzielnie. 
  1. Kolejna ważną rzeczą jest design biurka regulowanego elektrycznie oraz różne ułatwiające prace systemy jak system soft start-stop, wygląd i funkcję panelu regulacji czy chociażby wygląd blatu pasujący do wnętrza gabinetu w domu, lub w biurze.

Potrzebujesz fachowej porady zadzwoń teraz 794-646-850 chętnie Ci pomożemy dobrać biurko. Możesz również napisać na biuro@pokochajswojkregoslup.pl.

Biurka elektryczne do pracy stojącej porównanie 3 modeli:

Warto wspomnieć, że przy zakupie u nas biurka do pracy stojącej i siedzącej otrzymasz nie tylko instrukcję obsługi, ale również bonusy: film instruktażowy do montażu biurka, ebook: “21 Zasad jak pracować wygodnie i bez bólu kręgosłupa” oraz wsparcie klienta. Ponadto gwarancja ważna jest aż na 5 lat, a każde 10% z zysku jest przeznaczone na wsparcie fundacji pomagającej ludziom w potrzebie.

Biurko z elektrycznie regulowaną wysokością Basic E100.

YouTube video

Biurko z elektrycznie regulowaną wysokością Basic składa się z 2 segmentów w kolumnie, co pozwala na zmianę zakresu jego wysokości od 74 cm do 124 cm.

 Cichy, jednosilnikowy napęd pozwoli Ci płynnie zmienić pozycję biurka, z siedzącej na stojącą, bo aż o 25 mm/s, przy niewielkim poborze prądu

Model Basic posiada rynienkę, która pozwoli zachować estetyczny wygląd, umożliwiając schowanie kabli od zasilacza, czy monitora komputera. Biurko Basic E100 uzbrojone jest w termiczny czujnik, zapobiegający przed przeciążeniem silnika. 

Metalowy, solidny stelaż, wsparty stopami, wytrzymuje obciążenie do 70 kg, dzięki czemu nie musisz się martwić o stabilność biurka

 Montaż jest bardzo szybki i prosty, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i da satysfakcję z zakupu. 

Zaletą regulowanego stelaża do biurka do pracy na stojąco, jest to, że w razie potrzeby zmiany szerokości blatu, wystarczy go wymienić na większy, zamiast kupować nowe biurko. Jest to niesamowita oszczędność dla Ciebie. 

Biurko podnoszone elektrycznie z regulowaną wysokością Comfort ZB-200.

YouTube video

Biurko podnoszone elektrycznie z regulowaną wysokością, do pracy stojącej i siedzącej przy komputerze, Comfort ZB-200 różni się od modelu Basic tym, że posiada napęd dwusilnikowy, co pozwala na jeszcze szybszą zmianę pozycji biurka, bo aż 32 mm/s. 

Model Comfort ma bardziej rozbudowany panel sterowania z wyświetlaczem LCD, co pozwala na zobaczenie aktualnej wysokości. Oprócz tego wersja Comfort ma tryb zapamiętania 4 pozycji, co idealnie sprawdzi się w biurze lub domu, gdy będzie z niego korzystać więcej osób. 

Konstrukcja biurka podnoszonego elektrycznie Comfort ZB-200, jest o wiele stabilniejsza, dzięki czemu wytrzyma ono obciążenie nawet do 100 kg, a jego wysokość regulować można od 71 cm do 121 cm

Wyjątkowym w wersji Comfort jest dodany system antykolizyjny z 3 poziomami czułości oraz blokada rodzicielska

Warto wspomnieć również, że biurko regulowane elektrycznie zawiera mikroprocesor z zabezpieczeniem przed przeciążeniem, a silnik biurka zaopatrzony jest w termiczny czujnik pracy silnika, dzięki czemu nie musisz martwić się o jego przegrzanie. 

Z estetycznych walorów wartą uwagi jest wbudowana maskownica na kable, dzięki której nie będą się one plątały, a zaprojektowany design biurka wpasuje się do każdego wnętrza w biurze. 

Regulowane biurko elektryczne stojące z podnoszonym blatem Premium E500.

YouTube video

Regulowane biurko elektryczne stojące z podnoszonym blatem do pracy stojącej i siedzącej przy komputerze, Premium również posiada dwusilnikowy napęd, jednak w odróżnieniu od modelu Comfort, może ono zmieniać pozycję z prędkością aż do 80 mm/s, co czyni je najszybszym biurkiem regulowanym elektrycznie z tego zestawienia. W porównaniu do biurka Comfort model Premium jest 2,5 raza szybsze

Drugą równie istotną różnicą jest zakres wysokości biurka, która umożliwia nam zmianę pozycji od 60,5 cm do 126 cm, dzięki czemu każdy będzie w stanie dopasować biurko do swoich indywidualnych potrzeb. 

Aby zapobiec przegrzaniu się silnika, wyposażono go w mikroprocesor z zabezpieczeniem przed przeciążeniem oraz termiczny czujnik pracy silnika, aczkolwiek nie zmienia to poziomu użytkowania, dzięki czemu regulowane biurko elektryczne Premium ZB-300 jest ekonomiczne i zużywa mniej niż 0,5 W w spoczynku

Niezwykle stabilna, 3 segmentowa kolumna pozwala konstrukcji wytrzymać obciążenie aż do 70 kg, a 3 poziomowa czułość systemu antykolizyjnego wraz z blokadą rodzicielską, chronią dzieci przed niebezpieczeństwem

System soft start-stop oraz cichy napęd silnikowy zadbają o bezpieczeństwo rzeczy pozostawionych na blacie, oraz Twoje samopoczucie i redukcję stresu, ze względu na niską ilość dB.

Estetyczny wygląd biurka do pracy na stojąco i siedząco zapewni nakładka na elementy montażowe oraz organizer do kabli

Biurka do pracy stojącej i siedzącej, regulowane elektrycznie – podsumowanie. 

Podsumowując regulowane biurko elektryczne będzie idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących przed komputerem zawodowo np. programistów, grafików, architektów, księgowych i właścicieli firm oraz ich pracowników zarówno w biurze jak i w home office.

Jeśli chcesz zadbać o swój kręgosłup, zniwelować ból i zatroszczyć się o zdrowie oraz chcesz uniknąć w przyszłości chorób cywilizacyjnych i wolisz działać profilaktycznie, a dodatkowo pragniesz zwiększyć swoją efektywność i zredukować stres-to serdecznie zapraszam Cię do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz idealne biurka do pracy na stojąco i siedząco dla siebie.

Jeśli chcesz również wiedzieć jak zacząć pracę na stojąco koniecznie zobacz ten poradnik klikając tutaj

Jak oceniasz ten post?

Kliknij aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak ocen. Oceń jako pierwszy(a)

Dodaj komentarz
Bonusy do zamówienia

Ebook + instrukcje video

Bezpłatna dostawa

Kurierem na terenie całej Polski

100% Bezpieczne płatności

Przelewy / Blik / Karty płatnicze