Koszyk
Jakie są ceny foteli ortopedycznych i czy warto je kupić?

Jakie są ceny foteli ortopedycznych i czy warto je kupić?

Fotele ortopedyczne to specjalistyczne siedziska, które obowiązkowo muszą spełniać wymogi wyrobu medycznego. Ich celem jest redukcja dolegliwości bólowych, będących skutkiem przyjmowania nieprawidłowej postawy podczas długotrwałej pracy siedzącej. Dedykowane są dla konkretnej osoby, przy uwzględnieniu jej wzrostu, wagi, budowy sylwetki oraz rodzaju schorzenia, z jakim się boryka.

Fotel ortopedyczny to gwarancja wygody i dobrej kondycji zdrowotnej

Bóle kręgosłupa, zapalenie stawów czy choroby układu krążenia to przypadłości, na które narażone są osoby wykonujące pracę siedzącą i spędzające wiele godzin dziennie przed komputerem. Schorzeniom tym można w prosty sposób zapobiec, korzystając w pracy z fotela ortopedycznego.

Zobacz: wysokość biurka kalkulator

To krzesło o przeznaczeniu profilaktycznym i zdrowotnym, które nie tylko pomoże uniknąć problemów wynikających z siedzącego trybu życia, ale także zminimalizuje objawy dolegliwości, na które cierpisz. Fotel rehabilitacyjny przynosi ulgę i skutecznie niweluje ból oraz uciążliwe symptomy nawet w przypadku już występujących chorób.

Ze względu na swoje właściwości i pełnioną funkcję, jego konstrukcja musi być nieskazitelna i precyzyjnie wykonana, a poszczególne elementy skrupulatnie dopasowane do parametrów i oczekiwań użytkownika. Wysokiej jakości fotel ortopedyczny powinien być zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, co daje gwarancję jakości wyrobu medycznego.

Zobacz: praca na stojąco przy komputerze

Krzesło ortopedyczne zapewnia odpowiednie krążenie, co zapobiega drętwieniu kończyn i powstawaniu żylaków czy zatorów żylnych. Wspomaga utrzymanie prawidłowej pozycji ciała, odciążając kręgosłup i zmniejszając napięci mięśni. Dzięki temu działa rehabilitująco – pomaga Ci pozbyć się bólu mięśni lub rwy kulszowej oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia i skrzywienia kręgosłupa, co przekłada się także na lepszą jakość snu.

Komfort i wygoda, jaką zapewnia Ci korzystanie z takiego krzesła, wpłynie na poprawę koncentracji i przyczyni się do większej wydajności i lepszej jakości pracy. A co za tym idzie – zapewni satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Fotel zaprojektowany pod konkretną osobę posiada dodatkowo szeroki system regulacji, aby jeszcze lepiej dostosować go do sylwetki i potrzeb użytkownika.

Zobacz: Zalety i wady materiałów stosowanych w fotelach ergonomicznych

Warto zainwestować w zdrowie! Ile zapłacisz za fotel ortopedyczny?

Zakres cenowy foteli rehabilitacyjnych jest szeroki i zależy od wielu czynników, takich jak materiały, z jakich zostały wykonane, zastosowane udogodnienia i montaż dodatkowych elementów, czy też system regulacji. Za najtańszą opcję zapłacisz już poniżej 1 tys. zł. Wyższej jakości fotele to koszt ok. 1700 zł – 2000 zł i więcej.

Zobacz: Jakie są korzyści z posiadania fotela ergonomicznego w pracy

Biorąc pod uwagę korzyści płynące z użytkowania dobrego krzesła biurowego oraz wymierny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, warto zainwestować każde pieniądze. Wydatek zwróci się w postaci wyraźnego zahamowania objawów choroby, poprawy kondycji zdrowotnej, lepszego nastroju i przypływu energii.

Krzesło ortopedyczne to znakomity wybór dla każdego!

Zakup fotela rehabilitacyjnego to dobra decyzja dla osób, które spędzają długie godziny przy biurku i borykają się z wynikającymi z tego powodu dolegliwościami. To także niezawodny sposób, na uniknięcie w przyszłości podobnych schorzeń. Korzystając z krzesła ortopedycznego, zapewnisz sobie komfort i i wygodę, a praca będzie Ci przynosić satysfakcję i zadowolenie.

Jak oceniasz ten post?

Kliknij aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak ocen. Oceń jako pierwszy(a)

Dodaj komentarz
Bonusy do zamówienia

Ebook + instrukcje video

Bezpłatna dostawa

Kurierem na terenie całej Polski

100% Bezpieczne płatności

Przelewy / Blik / Karty płatnicze